Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy Hurtownia Kostki Brukowej Marek Michalak – Waszego dystrybutora kostki brukowej, najlepszego w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu Nowe Miasto, rejon Szczepankowo .

Hurtownia Kostki Brukowej Marek Michalak działa na wielkopolskim rynku od 1995 roku. Od początku działalności konsekwentnie powiększaliśmy asortyment towarów. Promujemy i wprowadzamy na rynek nowoczesne technologie i łatwe w montażu produkty, które pozwalają na znaczne skrócenie czasu budowy. Na swoją pozycję zapracowaliśmy nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych towarów oraz ich ilości, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień. Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.

Każdy z pracowników dysponuje odpowiednim przygotowaniem aby służyć Państwu fachową pomocą. Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, których głównym celem jest zapewnienie Państwu komfortu w doborze materiałów, dokonywaniu zakupów, planowaniu i realizacji inwestycji. Wybrane przez państwa materiały dowieziemy własnym transportem w mieście Poznań i okolicach. Uhonorowaniem naszej pracy są wyróżnienia przyznane nam przez naszych kontrahentów.

Dokonując u nas zakupu mają Państwu możliwość skorzystania z usług projektanta – który może przygotować profesjonalny projekt nawierzchni przy domu i ogrodzie.

Zapraszamy do współpracy